PLATFORMA GİRİŞTE DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR


GERÇEK KİŞİ YATIRIMCI iseniz;

“Gerçek Kişi Yatırımcı” butonuna tıklayarak giriş alanına geliniz,
Doldurulması zorunlu "TC Kimlik No" ve “Şifre” alanlarını özenle doldurarak “Giriş Yap” butonuna tıklayınız.

Şifrenizi hatırlamıyorsanız lütfen, "TC Kimlik No" alanını doldurarak “Şifremi Hatırlat” yazısına tıklayınız. Hatırlatma kısa mesajı TÜRİB’de şahsınız adına kayıtlı olan cep telefonunuza iletilecektir. Hattınızın TÜRİB’den gelecek kısa mesajlara açık olduğuna emin olunuz. Emin değilseniz operatörünüz ile iletişime geçerek gerekli onayları veriniz.


ŞİRKET (TÜZEL KİŞİ YATIRIMCI) iseniz;

“Şirket” butonuna tıklayarak giriş alanına geliniz,
Doldurulması zorunlu “Vergi No” ve “Şifre” alanlarını özenle doldurarak “Giriş Yap” butonuna tıklayınız.

Şifrenizi hatırlamıyorsanız lütfen, “Vergi No” alanını doldurarak “Şifremi Hatırlat” yazısına tıklayınız. Hatırlatma kısa mesajı TÜRİB’de şirketiniz adına kayıtlı olan cep telefonunuza iletilecektir. Hattınızın TÜRİB’den gelecek kısa mesajlara açık olduğuna emin olunuz. Emin değilseniz operatörünüz ile iletişime geçerek gerekli onayları veriniz.


ŞİRKET TEMSİLCİSİ iseniz;

“Şirket Temsilcisi” butonuna tıklayarak giriş alanına geliniz,

Doldurulması zorunlu “Vergi No” ve "TC Kimlik No" ve “Şifre” alanlarını özenle doldurarak “Giriş Yap” butonuna tıklayınız.

Şifrenizi hatırlamıyorsanız lütfen, “Vergi No” ve "TC Kimlik No" alanlarını doldurarak “Şifremi Hatırlat” yazısına tıklayınız. Hatırlatma kısa mesajı Şirketiniz adına yetkilendirdilmiş temsilcinin TÜRİB’de kayıtlı olan cep telefonuna iletilecektir. Hattın TÜRİB’den gelecek kısa mesajlara açık olduğuna emin olunuz. Emin değilseniz operatörünüz ile iletişime geçerek gerekli onayları veriniz.


TÜRİB ACENTESİ YETKİLİ PERSONELİ iseniz;

“Acente” butonuna tıklayarak giriş alanına geliniz,

Doldurulması zorunlu Acente Yetkili Personeline ait "TC Kimlik No" ve “Şifre” alanlarını özenle doldurarak “Giriş Yap” butonuna tıklayınız.

Şifrenizi hatırlamıyorsanız lütfen, "TC Kimlik No" alanını doldurarak “Şifremi Hatırlat” yazısına tıklayınız. Hatırlatma kısa mesajı TÜRİB’de kayıtlı Acente Yetkili Personeline ait cep telefonuna iletilecektir. Hattın TÜRİB’den gelecek kısa mesajlara açık olduğuna emin olunuz. Emin değilseniz operatörünüz ile iletişime geçerek gerekli onayları veriniz.
Giriş

Şifremi Hatırlat
Şifremi Hatırlat
Şifremi Hatırlat